Konkurs Pięknego Czytania

29 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle odbył się, zorganizowany w ramach "Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania", Konkurs Pięknego Czytania. Do konkursu przystąpiło 7 uczniów z naszej szkoły. Zostali wyłonieni w eliminacjach klasowych. Przygotowane przez nich teksty pochodziły z listy zakupionych nowości wydawniczych w ramach programu Biblioteki Narodowej – Priorytet 2.

A oto nasi zwycięzcy:

KATEGORIA I (uczniowie klas I i II): II miejsce – Wojciech Cieślar klasa 2, wyróżnienie – Aurelia Kardas i Dominik Kozieł z klasy 1.

KATEGORIA II (uczniowie klas III i IV): I miejsce – Ewelina Pilch klasa 3, III miejsce – Joel Kojma klasa 4.

KATEGORIA III (uczniowie klas V i VI): I miejsce – Natalia Kobyłecka klasa 5, wyróżnienie – Weronika Zduniak klasa 6.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym. Cieszymy się, że tak pieknie potraficie czytać!

(zdjęcie ze str.www.biblioteka.wisla.pl)

Relacja z konkursu i fotogaleria na stronie www.biblioteka.wisla.pl