Pasowanie Pierwszaków

Dnia 10 października w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Wiśle odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia”. Dzieci z klasy 1A i 1B wykazały przed rodzicami, dyrekcją, nauczycielami oraz starszymi kolegami, iż są gotowe na przyjęcie i pełnienie nowych obowiązków, na bycie stuprocentowymi uczniami. Program artystyczny uczniów klasy 2 oraz klasy 3 przybliżył pierwszoklasistom ich nowe prawa i obowiązki. Po występach uczniów z klasy 2 i 3, swoje umiejętności wokalno – artystyczne pokazali uczniowie klasy 1A oraz umiejętności taneczno – artystyczne przedstawili uczniowie klasy 1B. Kolejnym punktem programu było uroczyste ślubowanie, po którym pani dyrektor Lidia Konik pasowała pierwszoklasistów wielkim ołówkiem na uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Wiśle. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz „tuby” ze słodkościami i upominkami. Po uroczystości nadszedł czas na wspólne fotografie oraz poczęstunek w klasie wraz z rodzicami i wychowawczyniami.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniach oraz organizacji tej szczególnej dla pierwszoklasistów uroczystości.

Wychowawczynie klasy 1A i 1B Małgorzata Szturc i Barbara Bielan