Spartakiada Dolin

Dnia  25.10.2014r. mieszkańcy dolin Wisły mogli rywalizować ze sobą w 15 konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Impreza została zorganizowana w ramach realizacji projektu" Aktywizacja społeczna i zawodowa na terenie gminy Wisła" współfinansowana ze środków unijnych.

W imprezie środowiskowej nie zabrakło również naszych uczniów, którzy brali udział w następujących  konkurencjach: Seweryn Tatara z kl.VI- bieg z przeszkodami;  Bartłomiej Marekwica  z kl. VI , Jakub Gomola z kl. V, Wojciech Maziec  z kl. V – bieg w workach;  Kacper Szeremeta – szachy.

Dolina  „Głębce”  w ogólnej klasyfikacji zajęła  II miejsce. Zmaganiom sportowym towarzyszyła liczna grupa kibiców oraz piękna, słoneczna  pogoda. Była  to propozycja aktywnego spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół.

Wierny kibic Renata Broda