„Jesienna Olimpiada” zerówek

Dnia 13 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b wzięły udział w "Jesiennej Olimpiadzie". Pięciolatki i sześciolatki startowały w wielu jesiennych konkurencjach: sportowych, plastycznych i muzycznych. Konkurencje sportowe sprawiły dzieciom najwięcej frajdy, np. podczas przenoszenia kasztana na łyżce, turlaniu jeża (piłki) do celu, zbieraniu orzeszków. Następnie dzieci zmagały się w grupach z portretami Pani Jesieni. Zadaniem każdej z grup było narysowanie wszystkiego co ma związek z jesienią, przy użyciu jesiennych kolorów kredek. Na zakończenie wszyscy zaśpiewali znane piosenki o tematyce jesiennej. Uwieńczeniem całej olimpiady było rozdanie wszystkim dzieciom pamiątkowych dyplomów i gorące brawa dla każdego zawodnika.

J.Bujok