Nasze osiągnięcia w skokach narciarskich

13 grudnia w Wiśle Łabajów na skoczni narciarskiej  „Witek”  odbyły się zawody skoków narciarskich. Zawody rozpoczęły się o godz.9.00., a o godz.10.00 rozdano numery startowe. Wszyscy bardzo się cieszyliśmy. To były dla mnie i moich rówieśników zawody, pierwsze w tym sezonie zimowym. Duże zainteresowanie wzbudziły, także media, które przybyły na nasze zawody.

Ten konkurs oceniliśmy za udany, w poszczególnych kategoriach zwyciężyły 4 osoby z naszej szkoły:

-1 miejsce Paulina Cieślar kl.6

-1 miejsce Wojciech Troszok kl.4

-1 miejsce Tymoteusz Cienciała kl.1a

-3 miejsce Jakub Żyła kl.2

W czasie ferii odbyły się także zawody z cyklu Lotos Cup "Szukamy następców mistrza". W zawodach brały udział trzy osoby z naszej szkoły: Wojciech Troszok kl.4, Tymoteusz Cienciała kl.1a, Paulina Cieślar kl.6.

5.02.2015- 1 miejsce Paulina Cieślar ( kat. Młodziczki), 15 miejsce Wojciech Troszok (kat. Junior E), 16 miejsce Tymoteusz Cienciała (kat. Junior E),

6.02.2015-1 miejsce Paulina Cieślar (kat. Młodziczki), 15 miejsce Wojciech Troszok (kat. Junior E), 24 miejsce Tymoteusz Cienciała (kat. Junior E).

Paulina Cieślar

relacja ze skoków ox.pl oraz fotogalegia