Babcia i Dziadek najlepsi w świecie
Drugich takich nie znajdziecie
Są tylko dla nas – znaczy dla wnuków
Kochają mocno, nie szczędzą całusów!

Dzisiaj, więc wszystkie wnuki wspaniałe
Te bardzo duże i te całkiem małe
W podzięce szepną dziadkom do uszka
Kochamy Was bardzo, z całego serduszka!!!

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym mroźnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Pamiętają o tych dniach również uczniowie z Głębiec, którzy dla swoich kochanych Babć i Dziadków przygotowali wspaniałą uroczystość. Tym razem Dziadkowie zasiedli przy jednym wielkim stole i obejrzeli program przygotowany przez uczniów. Przekonali się, że ich wnuki posiadają fantastyczne umiejętności aktorskie, muzyczne, taneczne i plastyczne. Skosztowali słodkich wypieków przygotowanych przez kochane mamy i spędzili ten uroczysty czas na radosnych wspomnieniach i rozmowach w rodzinnej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za obecność, za dobre i ciepłe słowo. Mamom za pomoc w przygotowaniu ciast i stołów.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.