LISTOPADOWY KONKURS ŁAMIGŁÓWKOWY ROZSTRZYGNIĘTY

III Listopadowy Konkurs Łamigłówkowy dla uczniów klas 4 – 6 został zakończony.

W konkursie wzięło udział 32 z 58 uczniów klas 4-6, przynajmniej trzy zadania  poprawnie rozwiązało 21 uczestników konkursu.

Najlepszy okazał się  Joel Kojma  z kl. 6, który poprawnie rozwiązał wszystkich 11 zadań. Dziewięć poprawnych rozwiązań mieli Julia Małyjurek (kl.4), Julia Nogowczyk (kl.4), Bartosz Marek (kl. 6), Mateusz Skiba (kl. 6) i Sebastian Wielgosz (kl. 6).

Osiem dobrych odpowiedzi miał Kacper Szeremeta (kl. 6).

Siedem razy dobrze odpowiedzieli  Julia Pilch (kl. 6), Aneta Raszka (kl. 5) oraz Jakub Wałach (kl. 6).

Wśród tych uczniów rozlosowano nagrody  –  rummikub, domino,  sudoku, pantomino, tangramy oraz gry planszowe – ufundowane przez Radę Rodziców.

Uczniom gratulujemy wytrwałości, a Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.

Lidia Konik