Szkolne Zawody Narciarskie i Snowboardowe

Znalezione obrazy dla zapytania narciarze gifDnia 8 lutego na stoku narciarskim „Pasieki” odbyły się Szkolne Zawody Narciarskie i Snowboardowe uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Wiśle. W rywalizacji wzięli udział uczniowie „zerówek” oraz wszystkich klas szkoły podstawowej. Uczniowie startowali zarówno na nartach jak i na snowboardzie. Ci, którzy nie uczestniczyli w rywalizacji dopingowali i kibicowali swoim kolegom, zjeżdżali na jabłuszkach i bawili się na śniegu. Pomimo mroźnej aury wszystkim dopisywał humor i uśmiech na buziach. Całe zawody odbyły się dzięki życzliwości Państwa Barbary i Jana Kędzior. Tego dnia dzieci i rodzice bezpłatnie korzystali z wyciągu narciarskiego „Pasieki”. Po zakończonych zawodach odbyła się wyczekana dekoracja najlepszych zawodników, wręczenie medali i dyplomów. Panie kucharki zadbały by każdy mógł się rozgrzać ciepłą herbatą oraz by nikt nie wrócił z zawodów z pustym brzuchem. Z niecierpliwością wszyscy uczniowie czekają na przyszłoroczne zawody.  Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji zawodów i liczymy na dalszą współpracę.

Barbara Bielan

Znalezione obrazy dla zapytania medal gif