„Nie wzbraniaj się, bierz wszystko jak jest

Bo życie po równo dzieli wydech i wdech

Ołówek weź, teraz kartkę i pisz: Już nie uciekam, bo we mnie jest mistrz”

W piątek 13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W odświętnej atmosferze zebraliśmy się wszyscy by podziękować swoim nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za ogromny trud wkładany w edukację i wychowanie, za dbanie o naszą szkołę. Zadedykowaliśy wszystkim zgromadzonym na sali gimnastycznej wesoły program artystyczny, wyśpiewaliśmy życzenia w języku polskim i angielskim. Podziękowania i życzenia nauczycielom i pracownikom wręczyła także pani dyrektor Barbara Stefańska. Do życzeń dołączył się także Samorząd Uczniowski. Na zakończenie każdy z nauczycieli i pracowników otrzymał pamiątkową zawieszkę z dedykacją i podziękowaniem. Całej społeczności szkolnej Samorząd wręczył SŁOIK z takim opisem: "Każdy z nas umie pisać lub rysować. Każdy ma takie chwile, za które chce komuś podziękować, komuś powiedzieć dobre słowo, przeprosić za coś złego. Wszystkie te miłe słowa chcemy zatrzymać na dłużej. Dlatego nauczycielom, pracownikom i każdej klasie wręczamy słoik "małe radości każdego szkolnego dnia". Zapisujcie i wrzucajcie do słoika wszystkie dobre myśli, które spotkają Was w szkole. Niech nasze słoiki zapełnią się mnóstwem dobrych chwil."

Mamy nadzieję, że nasze słoiki zapełnią się miłymi chwilami, które spotkają nas w szkole.