Dzień Piżamy

Każdy z nas ma swoją ulubioną piosenkę, potrawę, ulubiony kolor, książkę i wiele innych ulubionych rzeczy. W ostatni dzień lutego postanowiliśmy się dowiedzieć jakie są nasze ulubione… piżamy :). Samorząd szkolny zorganizował Dzień Piżamy. Ten, kto chciał się przyłączyć do wesołej zabawy, przebrał się w swoją ulubioną piżamę. Podczas przerwy na korytarzu zrobiło się bardzo kolorowo. Różnorodność piżam, szlafroków, kapci i poduszek była zaskakująca. Nawet najwięksi „twardziele” paradowali po korytarzu w piżamie lub szlafroku i z ulubioną poduszką pod pachą. Śmiechu było co niemiara. W pokoju nauczycielskim też pojawiły się piżamy, szlafroki i wesołe papcie. Stwierdziliśmy, że w piżamach w szkole jest całkiem wygodnie i cieplutko. No i tak niewiele potrzeba żeby zwyky szkolny dzień przyniósł odrobinę radości w te mroźne dni. To był naprawdę wesoły piżamowy dzień.

dzien pizamyKlasa 3a (zdj. A.Popów)