Szkolne Igrzyska Zimowe

Dnia 7 marca na stoku narciarskim „Pasieki” odbyły się Szkolne Igrzyska Zimowe uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Wiśle. Uczniowie rywalizowali w konkurencji: narciarstwo alpejskie oraz snowboard. Dzień był pełen wrażeń, uczniom dopisywały humory, a pogoda była dla wszystkich uczestników oraz kibiców sprzyjająca. Zawody zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego z głębczańskiej szkoły, ale wszyscy nauczyciele byli zaangażowani w pomoc i bez ich wysiłku nie byłoby możliwe przeprowadzenie rywalizacji. Cała imprezę wspomogli również rodzice: bardzo serdecznie dziękujemy Pani Kożuch za pożyczenie i dostarczenie tyczek na stok oraz ich zwrot, Panu Polokowi i Panu Kojma za dowiezienie niezbędnych sprzętów na stok oraz powrót z nimi do budynku szkoły, Pani Pilch i Pani Troszok za pożyczenie sprzętu niezbędnego do odbycia się zawodów, Panu Ormańczykowi za pełnienie w czasie całej imprezy funkcji ratownika na stoku. Dziękujemy również bardzo serdecznie Państwu Kędzior za bezpłatne udostępnienie stoku narciarskiego, dzięki życzliwości Państwa dzieci tego mogły rywalizować i walczyć o medale. Dziękujemy również Panu Jarosławowi Stebel, który wykonał bezpłatnie elektroniczny pomiar czasu dla wszystkich zawodników. Po zawodach uczniowie mogli zjeść ciepły posiłek i napić się gorącej herbaty na stoku, a wszystko dzięki paniom kucharkom, które bardzo nietypowo tego dnia wydawały posiłek na stoku. Uczniowie nie startujący w zawodach kibicowali swoim kolegom i koleżankom, mogli również zjeżdżać na ślizgach. To był piękny dzień!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Szkolnych Igrzysk Zimowych!

Barbara Szot