ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Zbiory biblioteki szkolnej są dostępne dla uczniów: poniedziałek: 9.30 – 11.30, środa: 8.00 – 11.00, piątek: 8.00 -1 0.30.

Uczeń zgłasza chęć wypożyczenia/oddania książki i umawia się przez dziennik elektroniczny z nauczycielem bibliotekarzem z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Powiadamia  nauczyciela bibliotekarza do godz. 14:00 również przez dziennik elektroniczny.

Nauczyciel bibliotekarz wyznacza uczniowi konkretną godzinę spotkania.

Uczeń przynosi książki zapakowane i na opakowaniu podpisane (imię, nazwisko, klasa).

Uczeń oddaje/wypożycza książki w przestrzeni wspólnej stosując się do zasad reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk, maseczka, zachowanie odległości).

Po oddaniu/wypożyczeniu książki uczeń bezzwłocznie kieruje się do wyjścia i opuszcza teren szkoły.