Dzień Babci i Dziadka

To Babcie i Dziadkowie utrwalają wśród pokoleń wnuków i prawnuków dawne obyczaje, opowiadają stare legendy i snują najpiękniejsze baśnie.

Tyle już minęło lat, kiedy droga nasza mama, będąc dzieckiem jak dziś my, wierszyk dla Babci i Dziadka mówiła sama. Płyną lata…Dzisiaj my składamy Wam życzenia w kwiatach… I wiedzcie, że Was kochamy tak, jak mama w dawnych latach. Wy Babciu i Dziadku dla wnuków kochających jesteście podporą, przykładem i siłą. Życzymy dzisiaj, aby szczęścia słońce zawsze Wam radością świeciło!

Tradycją naszej szkoły stało się organizowanie przez wnuczęta z klas 0,1,2,3 uroczystości z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.Tak było i tym razem. Uroczystość odbyła się 17 stycznia. Dziadkowie nie zawiedli i licznie przybyli. Dzieci też dały z siebie wszystko. Wszyscy byli gromko nagradzani. Po uroczystości dziadkowie spotkali się z wnuczętami przy kawie i ciastku. Przy organizacji poczęstunku wielką pomocą służyli rodzice. Dzień był niezwykły, jak i niezwykli są Dziadkowie.

W imieniu wnucząt Grażyna Bujok