Bal, walentynki i piżamy

„Będzie, będzie zabawa…” – takimi rytmami rozpoczął się coroczny karnawałowy bal przebierańców dla dzieci młodszych. Sala mieniła się kolorami tęczy – ciekawe, kolorowe stroje, piękne karnawałowo – walentynkowe dekoracje. Do tańca i wspólnej zabawy zachęcał DJ. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje, nieraz zaskakujące, umiejętności taneczne. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, który dodał uczestnikom balu sił do dalszej zabawy. Po południu przy dźwiękach skocznej dyskotekowej muzyki bawiły się na balu klasy starsze razem ze swoimi wychowawczyniami. Pozostając w karnawałowym nastroju, następnego dnia wszyscy uczniowie i nauczyciele zaprezentowali swoje ulubione piżamy, szlafroki i bambosze. W Walentynki obchodziliśmy Dzień Piżamy. Pamiętaliśmy również o jakże miłych, czasem niespodziewanych, kartkach walentynkowych. W tych dniach w naszej szkole było bardzo wesoło i kolorowo – jak to bywa w karnawale!