Szkolne Zawody Zimowe 2015

W cudownej zimowej scenerii 20 lutego odbyły się Szkolne Zawody Zimowe w slalomie gigancie na nartach i snowboardzie. Tak jak w latach poprzednich i w tym roku, dzięki życzliwości i gościnności Państwa Kędzior, zawody odbyły się na stoku narciarskim „Pasieki”. W zawodach wzięli udział uczniowie klas 0 – 6. Niektórzy z nich startowali w obydwu konkurencjach. Rywalizacja, oczywiście fair play, odbywała się przy głośnym dopingu licznie zgromadzonych rodziców i dziadków. Dla wszystkich zawodników i kibiców nasze panie kucharki przygotowały przepyszny bigos i gorącą herbatę. Zawody zakończyły się dekoracją dzielnych narciarzy. Zwycięzcy zostali  nagrodzeni medalami i dyplomami oraz oczywiście gromkimi brawami. Serdecznie dziękujemy właścicielom wyciągu „Pasieki”- Państwu Kędzior za udostępnienie stoku, Radzie Rodziców za zorganizowanie zawodów, zasponsorowanie nagród i gorącego posiłku, wszystkim zawodnikom za wspaniałą sportową rywalizację i kibicom za głośny doping.