WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO „KRĄG”

W konkursie szkołę reprezentowali: Natalia Kobyłecka, Alicja Pilch, Paulina Cieślar, Wiktoria Kozieł, Grzegorz Kobiela, Łukasz Zbroński, Mariusz Siarkiewicz. Najlepszy wynik i 1 miejsce w szkole uzyskała Natalia Kobyłecka. Tuż za Natalką uplasował się Grzegorz Kobiela. Niewiele dalsze miejsca zajęli: Łukasz Zbroński, Paulina Cieślar, Mariusz Siarkiewicz, Wiktoria Kozieł, Alicja Pilch.

Poziom obu konkursów był bardzo wysoki, a uczniowie włożyli wiele wysiłku w przygotowania. Mam nadzieję, że uzyskane wyniki będą zachętą do kontynuowania i rozwijania przez nich swoich umiejętności.

Grażyna Bujok