Pasowanie Pierwszoklasistów

9 października o godzinie 9.00 w głębczańskiej podstawówce odbyła się uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów. W tym wyjątkowym dniu, wszyscy uczniowie klas młodszych, przybyli na salę gimnastyczną odświętnie ubrani i w doskonałym nastroju. Na uroczystość przybyli także zaproszeni rodzice pierwszoklasistów i goście. Uczniowie z klasy 2 i 3 serdecznie przywitali swoich młodszych kolegów, życząc im wielu sukcesów w nauce i w zdobywaniu nowych umiejętności. Następnie dzieci z klas 1 zaprezentowały program artystyczny nagrodzony głośnymi brawami. Bardzo ważne wydarzenie w życiu pierwszoklasistów to ślubowanie, które uczniowie złożyli w obecności wszystkich zebranych. Po ślubowaniu dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 mgr Barbara Stefańska pasowała dzieci na uczniów naszej szkoły, a wychowawczynie wręczyły pamiątkowe dyplomy. Rodzice zaś obdarowali swoje pociechy tubami pełnymi niespodzianek, w których między innymi znalazły się piękne drewniane zegary ufundowane przez Z.P.H. PILCH. Po oficjalnej uroczystości pierwszaki wspólnie z wychowawczyniami spotkali się w klasie na słodkim poczęstunku przygotowanym przez kochane mamy. To był naprawdę ważny i bardzo udany dzień dla wszystkich pierwszaków!

W imieniu rodziców, pierwszoklasistów i wychowawczyń serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy byli z nami podczas tej uroczystości. Dziękujemy także sponsorom – Urzędowi Miasta w Wiśle, Panu Romanowi Pilch, Nasleśnictwu Wisła, Zarządowi Osiedla w Głębcach, Pani Annie Procner i Panu Mirosławowi Macura – za wszystkie upominki, które sprawiły wszystkim pierwszakom wiele radości.

Dziękujemy!