LISTOPADOWY KONKURS ŁAMIGŁÓWKOWY ROZSTRZYGNIĘTY

Początkiem grudnia zakończył się Listopadowy Konkurs Łamigłówkowy dla uczniów klas 4 – 6.

Nagrodę po drugiej części konkursu (poprawne rozwiązanie zadań 4-6) wylosował Joel Kojma z klasy 5.

Zadania trzeciej części  okazały się dla uczniów trudniejsze i nikomu z uczestników nie udało się  ich dobrze rozwiązać (zadania 7-9).

W konkursie wzięło udział 39 z 57 uczniów klas 4-6, przynajmniej trzy zadania  poprawnie rozwiązało 23 uczestników konkursu.

Najlepsza okazała się Julia Pilch  z kl. 5, która poprawnie rozwiązała  9 zadań. Osiem poprawnych rozwiązań mieli  Liliana Majsterkiewicz (kl. 4), Joel Kojma ( kl. 5), Dżesika Czyż i Natalia Kobyłecka (kl.  6).

Siedem dobrych odpowiedzi mieli Oliwia Bujok ( kl. 4), Bartosz Marek, Mateusz Skiba, Kacper Szeremeta, Jakub Wałach i Sebastian Wielgosz ( wszyscy z kl. 5) oraz Anna Wisełka ( kl. 6).

Wśród tych uczniów rozlosowano nagrody  –  magnetyczne szachy, warcaby, Tangramy, grę w statki oraz kostki, walce i czworościany ufundowane przez Radę Rodziców.