II Konkursu Pięknego Czytania

W dniu 29.09.2016r. odbył się II  Konkurs Pięknego Czytania, zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wiśle. Celem konkursu było rozwijanie i utrwalanie potrzeb i nawyków czytelniczych dzieci oraz popularyzacja literatury. Uczestnicy konkursu wystąpili w następujących kategoriach wiekowych: klasy: I-II – Tomasz Cieślar,kl.2b, Oliwia Pilchkl. 2b; klasy III – IV – Maja Kubaczkakl. 3b, Wojciech Cieślarkl. 4; klasy V – VI – Ewelina Pilchkl. 5, Julia Pilchkl. 6. Uczniowie czytali tekst, oceniany przez jury w dwóch kategoriach: technika czytania oraz umiejętność stosowania środków artystycznego wyrazu.

Nasze osiągnięcia:

Oliwia Pilch kl. 2b zajęła III miejsce, przygotowana przez B. Melcer

Wyróżnienia: Tomasz Cieślar kl. 2b, Wojciech Cieślar kl. IV, Julia Pilch kl. VI

W ramach konkursu odbyła się także uroczystość wręczenia nagród najlepszym czytelnikom naszej szkoły w roku szkolnym 2015/16, byli to: Bartosz Pilch oraz Tomasz Cieślar z klas 2b oraz Nikola Kędzior z klasy IV

polonistka Renata Broda

Znalezione obrazy dla zapytania czytanie gif