VI Festiwal Piosenki Europejskiej

16 listopada w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej w Wiśle został zorganizowany przez WCK w Wiśle VI Festiwal Piosenki Europejskiej. W Festiwalu wzięły udział nasze trzy uczennice z klasy VI: Julia Pilch, Julia Haratyk i Dominika Świercz. Dziewczynki zaprezentowały po dwie piosenki. Jedną w języku ojczystym a drugą w wybranym języku obcym. Julię Pilch i Julię Haratyk przygotowywała mgr Agnieszka Pliszczyńska. Dominikę Świercz przygotowywała pani z klasy „Wokalu współczesnego” ze Społeczne Ogniska Muzycznego w Wiśle mgr Elżbieta Kożuchowska. Występ uczennic został zauważony i doceniony. Dominika Świercz zajęła II miejsce w grupie Szkoły Podstawowe klasy 4-6. Wszystkim dziewczynkom życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Pliszczyńska