Karnawał w SP 4

Znalezione obrazy dla zapytania balony gifWe wtorek 14 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia sala gimnastyczna zmieniła się w salę balową, którą przygotowały z pomocą uczniów panie Judyta Bujok, Grażyna Krzempek, Hanna Pilch, ozdabiając ja w kolorowe balony i serpentyny. Celem balu była nie tylko wspaniała zabawa, ale także zapoznanie uczniów z tradycją zabawy karnawałowej i karnawału. Bal poprowadziły nauczycielki naszej szkoły panie Weronika Karch i Barbara Bielan. Dzięki pomysłowości rodziców dzieci z klas 0-3 zmieniły się w swoich ulubionych bohaterów z bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach największych hitów bawili się wspaniale. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, a zabawa była urozmaicana ciekawymi konkursami ze słodkimi nagrodami. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku przygotowanego w klasach przez wspaniałych Rodziców. Po południu odbyła się dyskoteka Walentynkowa dla klas 4-6. Uczniowie wzięli udział w zabawach  przygotowanych przez panie B. Bielan oraz W. Karch. Poczęstunek oraz napoje zafundowała Rada Rodziców. Dla uczniów, którzy wzięli udział w zabawie, była to mila forma spędzenia zimowego popołudnia w gronie kolegów.

Jak niewiele potrzeba, żeby uszczęśliwić dzieci – kolorowe stroje i dekoracje, skoczna muzyka i kilku wspaniałych nauczycieli, którym nawet wykwalifikowany, płatny wodzirej nie jest potrzebny, by dzieci wyszły z balu zadowolone i uśmiechnięte. Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor, wszystkich nauczycieli, którzy tak wspaniale zajęli się dziećmi podczas balu oraz rodziców za nieocenioną pomoc przy poczęstunku.

Agnieszka Popów – mama ucznia klasy drugiej