IV LISTOPADOWY KONKURS ŁAMIGŁÓWKOWY

Jeśli masz ochotę trochę pogłówkować, chcesz spróbować swoich sił i rozwinąć uzdolnienia matematyczne, które każdy człowiek – choć w różnym zakresie – posiada, umiesz logicznie i twórczo myśleć, weź udział w szkolnym konkursie łamigłówkowym.

Konkurs odbywa się w listopadzie – rozpoczął się  6 listopada – pierwsze zadanie, a zakończy 29 listopada – jedenaste zadanie.

Odpowiedź – wraz z imieniem i nazwiskiem oraz klasą należy napisać na kartce i oddać organizatorce konkursu.

Za poprawne  rozwiązanie każdych trzech zadań losowana będzie nagroda.

Na zakończenie, wśród wszystkich uczestników konkursu, którzy rozwiązali poprawnie co najmniej siedem zadań – łamigłówek zostaną rozlosowane nagrody.

Wszyscy uczniowie biorący udział w tym losowaniu otrzymają również cząstkową ocenę celującą z matematyki.                                                                                                                                                                                                                                Lidia Konik