Ciekawe strony www dla przedszkolaków

Przedstawiamy wybór wartościowych stron internatowych z różnymi grami edukacyjnymi, kolorowankami i materiałami dla przedszkolaków.

Ciufcia.pl
Zawarte rozwojowe zabawy dla dzieci w wieku 2-6 lat; to pociąg do edukacji od najmłodszych lat.

DomowyPrzedszkolak.pl
Serwis zawierający gry dla dzieci, darmowe zabawy edukacyjne dla przedszkolaków i i uczniów, kolorowanki do druku, labirynty, szlaczki, teksty piosenek, zagadki, maski, laurki oraz inne materiały, które pomogą zorganizować zajęcia w przedszkolu, szkole czy domu.

Kiddoland
Serwis dla przedszkolaków i rodziców. Na stronie dzieci znajdą mnóstwo edukacyjnych, bezpiecznych gier i zabaw z różnych dziedzin życia. Przedstawione gry prezentują wysoki walor edukacyjny i opierają się na zasadzie EDUTAINMENT – czyli uczą poprzez zabawę, dziecko miło spędza czas bawiąc się i jednocześnie zdobywa wiedzę. Kiddoland został podzielony na 6 kategorii: gry edukacyjne wprowadzające w świat literek; gry i zabawy matematyczne; nauka, m.in. kolorów, kształtów, położenia, przeciwności; gry przekazujące informacje z otaczającego świata, jak np. anatomia człowieka, nauka znaków drogowych; gry kreatywne, konstrukcyjne, puzzle; zabawy ćwiczące pamięć, cierpliwość oraz spostrzegawczość.

Pisupisu.pl
Serwis zawierający gry edukacyjne z podziałem na dzieci najmłodsze, starsze i całkiem duże, a zachęcające do nauki poprzez zabawę. Dla najmłodszych przygotowano: naukę pisania na klawiaturze, słowne zabawy, naukę literek oraz trening umysłu.

Sieciaki.pl
Witryna stworzona przez Fundację Dzieci Niczyje. Na stronie dzieci poznają wirtualne postacie-Sieciaki, które przez zabawę uczą je bezpiecznie korzystać z Internetu.

www.czasdzieci.pl

CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.

Ela Zioła