Mamy się czym pochwalić

Jak co roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2017 oraz Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

W  KANGURZE  otrzymując wyróżnienia pięknie spisali się: w kategorii Żaczek – Adam Polok z klasy 2a, w kategorii Maluch  – Mikołaj Gaczkowski  z klasy 3a, w kategorii Beniamin  – Mateusz Skiba z klasy 6.

Wynik bardzo dobry w kategorii Beniamin uzyskał Joel Kojma z klasy 6. Joel Kojma jest także finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

W ŚWIETLIKU wyróżnienia wywalczyli sobie: Mateusz Cichy z klasy 5 oraz Joel Kojma z klasy 6. Wśród najmłodszych uczestników najlepszy wynik osiągnął Jaś Cieślar z klasy 3a.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

L. Konik, G. Poloczek

Znalezione obrazy dla zapytania gratulacje gif