Obchody Dnia Dziecka

Podobny obrazDnia 1 czerwca 2017r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Wiśle Głębcach odbyły się obchody Dnia Dziecka. Przygotowano liczne atrakcje. Rada Rodziców ufundowała dla dzieci z obu zerówek i przedszkola oraz klasy pierwszej i drugich wycieczkę ciuchcią wiślańską. Na trasie przejazdu dzieci odwiedziły między innymi skocznię narciarską imienia Adama Małysza w Wiśle Malince, wiślański wodospad, wylęgarnię pstrąga oraz zaporę w Wiśle Czarnym. Po powrocie do szkoły na dzieci czekał lodowy poczęstunek. Dzieci z klas trzecich brały udział w „Edukacyjnych podchodach”, podczas których uczestnicy rozwiązywali zagadki i łamigłówki o tematyce przyrodniczej, matematycznej oraz związanej z językiem polskim i angielskim. Na mecie dla wszystkich czekała nagroda w postaci lodów. Klasa czwarta Dzień Dziecka spędziła na basenie w pływalni „Delfin” w Skoczowie. Dzieci aktywnie wykorzystały ten pobyt korzystając intensywnie ze wszystkich basenowych atrakcji. Po powrocie zmęczeni ale szczęśliwi mali solenizanci mieli okazję pokrzepić się zasłużonymi lodami. Klasa piąta pod okiem wychowawcy rozegrała klasowy turniej tenisa stołowego. Zarówno dla zwycięzców jak i przegranych czekały lodowe niespodzianki.

Uczniowie świetnie się bawili i z pełnym zaangażowaniem brali udział w zabawach. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali wychowawcy i nauczyciele. Dziękujemy Pani Teresie Kaczmarek za zorganizowanie lodów dla dzieci, Radzie Rodziców za pokrycie kosztów oraz rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w organizację imprezy.

Izabela Leśniewska