W czwartek 25 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

Jak co roku uczestnicy balu zaskoczyli pomysłowością, różnorodnością i perfekcyjnym wykonaniem przebrań. Wspaniała atmosfera i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca wszystkich uczniów klas 0- 3.

Również klasy 4- 6 mogły popróbować swoich sił w tańcu. Był taniec z miotłą- fantastycznie „przebraną”, ulubiony tunel.  Nie zabrakło również ulubionych tańców integracyjnych.

W Tm roku bal dla dzieci poprowadzili uczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Wiśle wraz ze swoim opiekunem panią Ewą Matuszny, którym serdecznie dziękujemy! Dziękujemy też rodzicom za wspaniałe i barwne stroje karnawałowe oraz pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci. Teraz czekamy na kolejny bal, jeszcze bardziej ekscytujący i udany!