Zasady pracy zdalnej 25 marca – 10 kwietnia 2020

Nauczyciele wysyłają zadania zgodnie z aktualnie obowiązującym planem lekcji z jednodniowym wyprzedzeniem w godzinach od 14.00 do 15.00.

Zadania uczniom klas 1-3 nauczyciele wysyłają na konto rodzica, natomiast zadania dla uczniów klas IV-VIII  zdania zostaną przesłane na konto ucznia.

Ograniczamy ilość wysyłanych zadań do wykonania na komputerze, żeby każde dziecko w domu mogło swobodnie zadania wykonać. Zadania wykonane przez uczniów w zeszytach przedmiotowych, w ćwiczeniach czy projekty mogą zostać ocenione dopiero po powrocie do szkoły.

Nauczyciele będą wpisywać bieżące oceny do dziennika (materiał realizowany od 25 marca). Należy pamiętać, że nie każde zadanie musi zostać ocenione oceną cyfrową.

Nauczyciele będą wysyłać zadania do obowiązkowej realizacji przez każdego ucznia. Będziemy również przesyłać materiał uzupełniający czy poszerzający zakres przerabianego materiału z którego mogą skorzystać zainteresowani uczniowie

Każdy nauczyciel w obrębie nauczanego przedmiotu udzieli uczniowi dodatkowych wskazówek i wyjaśnień, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Pedagog szkolna będzie przesyłać informacje dotyczące ciekawych programów czy audycji. Z wyprzedzeniem zostaną one wpisywane w kalendarz szkolny, tak aby uczniowie mogli skorzystać z dodatkowych propozycji. Jeżeli zajdzie potrzeba pedagog szkolna będzie do również wspierać uczniów i ich rodziców w tym trudnym dla nas wszystkich okresie udzielając dodatkowych wskazówek

Proszę zadbać, aby uczniowie każdego dnia nauki szkolnej logowali się do dziennika i systematycznie wykonywali wskazane przez nauczycieli zadania.

Jako wychowawcy klasy również deklarujemy pomoc, będziemy z Państwem w stałym kontakcie.