Powiatowy Rajd Szkolny

Dnia 16 września 2011 klasa 6 wraz z opiekunami wyruszyła na Powiatowy Rajd Szkolny „Na Równe- Śladami Jana Sztwiertni”. Rajd zorganizowało Towarzystwo Miłośników Wisły z okazji 100- lecia urodzin kompozytora Jana Sztwiertni, a gospodarzem była Szkoła Podstawowa nr 2 w Wiśle Czarne.

Nasza wędrówka rozpoczęła się już o godzinie 7 rano, żeby zdążyć na autobus. Na starcie wydaliśmy okrzyk bojowy- „3…2…1…-Głębce. Start- na Równe!”. Przy starej szkole na Równym  odpowiadaliśmy na pytania dotyczące sylwetki J. Sztwiertni i wykonywaliśmy trudne zadania z mapą. Posileni kiełbaską z grilla obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez uczniów SP2 oraz zespół „Wisełka”.

Ogłoszenie wyników było dla nas wielka radością. ZDOBYLIŚMY PIERWSZE MIEJSCE!!!

Korzystając z pięknej pogody część trasy powrotnej do szkoły przemierzyliśmy pieszo.