Nie mam czasu na wakacyjną nudę

Nie mam czasu na wakacyjną nudę – bezpiecznie i wesoło bawimy się w szkole

I rzeczywiście nikt z uczestników głębczańskich zajęć wakacyjnych się nie nudził. Spotykaliśmy się od 4 do 22 lipca, czyli przez trzy tygodnie i było super!!! Nie dała nam rady nawet deszczowa pogoda.
Grupy kolonijne „Sammer-zy”, „Long beach”, „Piosek” rywalizowały ze sobą – oczywiście na wesoło i fair play. Działo się wiele. Pływaliśmy na basenie „Delfin” w Skoczowie, zwiedzaliśmy Wisłę ciuchcią, zaliczyliśmy seans w kinie 3D, zdobywaliśmy beskidzkie szczyty, puszczaliśmy latawce, tworzyliśmy prace plastyczne, „odwiedziliśmy” indiańską wioskę, rozwijaliśmy tężyznę fizyczną podczas gier i zabaw sportowych. A jakby tego było mało to jeszcze codziennie tańczyliśmy, tańczyliśmy, tańczyliśmy i bawiliśmy się chustą Klanza.
Wiele spośród wakacyjnych zajęć i atrakcji zawdzięczamy ludziom o dobrych sercach! Serdecznie i najpiękniej jak potrafimy dziękujemy naszym sponsorom, Panu Franciszkowi Juroszkowi, Panu Leszkowi Podżorskiemu, Pani Irenie Cieślar, Państwu Gaczkowskim i Pani Monice Wellik.
Już wiemy, że w przyszłe wakacje na pewno się spotkamy na zajęciach w naszej szkole!

Uczestnicy i wychowawcy półkolonii w SP4